Evden eve eşya taşımacılık sektöründe Mardin Nakliyat olarak kurumumuz uygun fiyat, kaliteli hizmet ilkesinden giderek bu zamana dek taşımacılık sektöründe her türlü gelişmeleri takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunmuştur. Evden eve nakliyat fiyatı bilindiği gibi birkaç tespit yapılmadan belirlenmesi mümkün değildir. Nakliye fiyatını belirleyen en temel sebepler şunlardır.

– Taşınılacak eşyanın adeti ve cinsi,
– Taşınacak evin veya yerleşilecek yeni evin kaçıncı katlarda olduğu,
– Bina içerisinde asansör olup olmadığı ve asansör ile eşya taşıma izni olup olmadığı,
– Taşınacak eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi gerekip gerekmediği,
– Nakliye işlemi yapılacak 2 yerin arasındaki mesafe ve konum bilgisi,
– Nakliye işlemi için hangi aracın tahsis edilmesi gerektiği,
– Nakliye işlemi için hangi konularda uzman personel ve kaç kişi gerektiği,
– Nakliye hizmeti süresince eşyaların sigortalanması ve bedeli,
Gibi birçok unsur evden eve taşımacılık sektöründe fiyatın belirlenmesinde rol oynar. Mardin Nakliyat olarak kurumumuz sizlere ücretsiz sunduğu ekspertiz hizmeti ile yukarıda bahsettiğimiz unsurların hepsini göz önünde bulundurarak nakliye hizmeti için bir plan oluşturur ve fiyatı belirler. Burada Mardin Nakliyat olarak firmamız daima sizlere uygun fiyat sunmayı hedeflemiştir. Nakliye fiyatını belirlerken sizlere farklı seçenekler sunarak daha uygun fiyatlar sunabilmekteyiz.
Evden eve nakliyat fiyatları firmadan firmaya değişebilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken çok unsurlar vardır. Sizlere nakliye hizmeti için oldukça ucuz fiyat veren firmalar muhakkak vardır. Yalnız bilinmelidir ki nakliye hizmeti deneyim gerektiren ve profesyonel bir ekip tarafından yapılması gereken bir hizmettir. Taşınacak eşyanızın sigortasını yapmayan bir firmadan hizmet aldığınız takdirde eşyanızın başına herhangi bir sebepten dolayı zarar gelmesi durumunda firmanın hiçbir şekilde size ödeme yapmayacağını unutmayın.

Bu nedenle eşyanızın taşınması için sizlere ucuz fiyat sunan firmaların bu gibi hizmetleri sağlamayacağı gibi bu gibi firmaların Ulaştırma Bakanlığının eşya taşımı hizmeti sağlayanlar için zorunlu kıldığı K1 ve K3 yetki belgeleri de olmayabilir. Taşıma hizmeti aldığınız firmanın bu gibi belgelere sahip olmaması sizleri birçok sıkıntıya sokar. Bu nedenle evden eve nakliye fiyatı araştırırken bu gibi birçok unsura dikkat etmeniz gerekmektedir. Mardin Nakliyat olarak bizleri 7/24 arayarak ulaşabilir, her türlü eşyanız için fiyat alabilirsiniz.

Leave a Comment