Mardin nakliyat sektöründe kendine haklı yer edinmiş olan firmamız, kültürel anlamda da başlıca göstergeleri ön plana çıkarmıştır:

Sunduğumuz hizmet, hemen herkesin satın alabileceği kadar ekonomiktir.

Kendimize edindiğimiz ilke ve değerlerimi, firmamızın politika ve uygulamalarına ön vermekle birlikte sınırlarımızı da korumamıza da yardımcı olmaktadır. Firmamızın yönetim tarzı politikamızı oluşturmaktadır. Bu da çeşitli konularda (personel, fiyatlama, taşımacılık vb.) kendimize edindiğimiz prensiplerle şekillenir.

Mardin nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmalar, gündelik faaliyetlerinde birçok uygulama örneği göstermektedirler. Firma kültürü en somut yansımalarını, günlük uygulamalarda gösterir. Yukarıda belirtilen tüm faktörler firmaya özgü bir havanın oluşturulmasında rol oynar. Konuyla ilgili nüans burada karşımıza çıkmakta işte.
Mardin nakliyat sektöründe pek çok firmanın gözden kaçırdığı önemli ayrıntı, firmanın kuruluşunda firmayı yöneten kişiler firma kültürünün oluşmasında önemli etkiye sahiptir. Mardin Evden Eve ,Nakliyat bu ilke ve değerler çerçevesinde yönetilmektedir. Bu amaç ve ilkeler öylesine bağlayıcı ve çekicidir, ilke ve değerler öylesine sağlam ve bağlayıcıdır ki, yöneticimiz ve personelimiz kendilerini buna uygun hareket etmek zorunda hissederler.

Mardin nakliyat sektöründe 21 yıldır faaliyet gösteren firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Türkiye’nin her yerine hizmet sunmaktadır. Ekibimiz ulusal kalite standartları çerçevesinde uzmanlığı ve deneyimi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Yine önümüzdeki süreçte, kaliteli hizmet üretimimize devam ederken, bu hizmetimizin müşterilerimizin istediği koşullarda ve onların ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olması en önemli önceliğimiz olmaya devam edecektir.

Mardin Evden Eve Nakliyat olarak, elde ettiğimiz başarılarda çalışanlarımızın imzası olduğunu, kaliteli hizmetin kaliteli insan kaynağı sayesinde elde edileceğini biliyor ve çalışanlarımıza yatırım yapmanın bizi yarınlara taşıyacak itici güç olduğunu görüyoruz.

Leave a Comment