Günümüzde özellikle iş yerlerinde ve ofislerde kişiler paralarının yanı sıra özel eşyaları, değerli belgeleri gibi birçok şeyi para kasasında muhafaza etmektedir. Bu nedenle taşınma ihtiyacı olduğunda para kasasını taşımak ayrı bir tecrübe ister. Mardin Nakliyat olarak kumumuz birçok farklı sektörlerde taşımacılık hizmeti verdiği gibi para kasası taşıma hizmeti de vermektedir. Para kasası taşımacılık sektörü piyano taşımacılık hizmeti ile beraber verilebilmektedir. Para kasası taşımada en büyük sorun kasanın ağırlığıdır. Para kasalarının ağırlıkları ebatlarına göre değişmekte olup 450 kg ile 1200 kg kadar çıkabilmektedir. Para kasası taşımak çok zahmetli bir iş olup, taşıma esnasında herhangi bir hataya yer yoktur. Eğer taşıma esnasında kasanın en ufak şekilde düşmesi sonucu zemine zarar verme olasılığı yüksektir. Mardin Nakliyat olarak kurumumuz para kasası taşımı için geliştirilmiş özel aparatlar ve raylı sistemler sayesinde çelik kasanızı taşımaktayız.
Firmamız para kasası nakliye hizmetini kurumsal bir kimlik ile sunduğu bu hizmet sayesinde çelik kasa taşımacılık da lider kaliteli profesyonel hizmet uygun fiyat ilkesini benimsemiştir. Para kasası taşıma hizmetini Mardin ve Türkiye’nin tüm illerinde sunmaktayız. Her türlü ofis, banka, kuyumcu dükkanları, devlet kurumları, tahsilat merkezleri gibi birçok kurumsal sektörde 7/24 para kasası taşıma hizmeti sunmaktayız.
Para kasası taşıma nakliye sektöründe uzmanlık ve deneyim isteyen bir hizmet dalıdır. Çelik kasa taşımacılığı profesyonel ekibimiz ve yeni geliştirilen aparatlar ve yöntemleri kullanarak her ebatta ve ağırlıkta çelik kasayı taşıyabilmekteyiz. Para kasanızı özel aparatlar kullanarak (lift, askı, makaslı trans palet, kızak, vinç) gibi malzemeler ile sorunsuz bir şekilde taşımaktayız. Her türlü ve her boyutta çelik kasanızı Mardin Nakliye farkıyla taşımak için bizleri arayın.

Leave a Comment