Mardin Evden Eve Taşımacılık Sektörü

Mardin Evden Eve Taşımacılık Mardin ilinin Kuzeydoğusunda ismini aldığı Mardin Ovasının ortasında il merkezine 67 km. uzaklıktadır. İlçe merkezindeki Mardin kalesi, Elif, Hisar ve Hasanoğlu köylerinde bulunan kesme taşlarla süslemeli olarak yapılmış anıt mezarlar, Karasu ırmağı üzerindeki Septimus Severus Köprüsü (Kırık Köprü), Çiftekoz köyündeki çok sayıda kaya tipi mezarlar ilçenin önemli tarihi yerleri arasındadır.

Mardin nakliyat olarak Mardin ilçesine çalışmaktayız. Mardin kalabalık ve taşımacılığın yoğun olarak yapıldığı ilçedir. Kalabalık Mardin nüfusunda bütün bölgelerinden şehirler arası nakliyat yoğunlukla yapılmaktadır. Firmamızda bu doğrultuda şehirler arası taşımacılığa önem vermektedir.

Mardin şehirler arası nakliyat çalışmalarında saygın firma konumunu koruyan Mardin Nakliyat aynı zamanda ekonomik ücret karşılığında taşımacılık yapmaktadır. Müşterilerimize çeşitli kampanya ve ödeme koşulları sunmaktayız.

Mardin de çalıştığımız işlerde Mardin halkının takdirini kazanacak işler ortaya koymuş bulunmaktayız. Hızlı ve güvenli nakliyat ile çalışmak sizleri de çok rahatlatacaktır.

Leave a Comment